Pohod po poteh XIV od Graške gore do Andrejevega doma na Slemenu

NA 11. SREČANJE

PLANINCEV SAVINJSKE REGIJE

S POHODOM PO ODSEKU OBNOVLJENE PLANINSKE POTI XIV. DIVIZIJE

(Graška Gora – Andrejev planinski dom na Slemenu)

Letos bomo prehodili 9. etapo poti Graško Goro.

Pot so markacisti PD Velenje v sodelovanju z Odborom za poti S MDO PD na novo označili in postavili smerne table.

ODHOD AVTOBUSA: Iz AP Rogaška Slatina ob 6. uri, pobiramo tudi na naslednjih AP: Ratanska Vas, Podplat, Mestinje, Šmarje pri Jelšah, Šentjur (06:30)  Celje.

ZBIRANJE POHODNIKOV: do 8. ure avtobusna postaja Velenje in vožnja z avtobusom na Graško Goro.

PRIHOD NA GRAŠKO GORO jutranja kavica, čaj pri turistični kmetiji

ANDREJEV DOMA NA SLEMENU: prihod okrog 16. ure, pogostitev, priložnostna slovesnost

VRNITEV PROTI DOMU: med 17. in 18. uro

OPREMA: obutev in obleka primerna vremenu

HRANA IN PIJAČA: med potjo iz nahrbtnika

ZAHTEVNOST: lahka planinska pot - cca. 7 ur

Za vse udeležence bo brezplačen avtobusni prevoz iz Velenja na Graško Goro in A. dom-Velenje. Prav tako bo vsak udeleženec prejel brezplačno jutranjo kavo, čaj, topel obrok in pol litra brezalkoholne pijače.

POHOD IN SREČANJE BO NE GLEDE NA VREMENSKE RAZMERE!

Prijave pošljite do vključno ČETRTKA, 27. 5. 2021, predstavnikom planinskih društev.

Več informacij na telefonski številki: Srečko - 041 771 063. Boris Šmid tel: 041 651 685.

Z večjim številom udeležencev, se cena avtobusnega prevoza za posameznika zniža.