Martinov pohod

KOZJANSKIH GRIČIH

V SOBOTO, 11. November 2017

ODHOD : Ob 06:30 AP Šentjur

OPIS POTI:  Z avtobusom se odpeljemo do Podsrede, kjer si bomo vzeli malce časa za jutranjo kavico. Pot bomo pričeli na trgu v Podsredi, nadaljevali čez kalvarijo ter se usmerili proti Gruski, med potjo si bomo ogledali nasad Kozjanskih jablan ter jamo v Gruski. Sledila bo malica ter degustacija mladega vina na turistični kmetiji Mramor. Po okrepčilu pa nadaljujemo pot do Virštanja, ter z degustacijo mladega vina na kmetiji Štravs zaključimo naš pohod po Kozjanskih hribih. Povratek v poznih popoldanskih urah.

HRANA:   turistična kmetija Mramor, kakšen prigrizek iz nahrbtnika.

ČAS HOJE : približno 6 - 7ur. Pot je primerna za vse starostne kategorije.

OPREMA:  Pohodna oprema, pohodne palice in oblačila primerna vremenski napovedi (zaščita za sonce ali dež).

CENA: cca 18€, v ceno je vključen prevoz, malice, 2x degustacija mladega vina.

PRIJAVE: Peter Jevšnik 030 720 499, Drago Zdolšek 031 680 365 Prijave do 09. 11. 2017, zaradi pravočasnega in zadostnega naročila hrane.

V primeru dežja  pohod odpade.

VAREN KORAK VAM ŽELI