Pohod Socerb - Ankaran

organizira pohod od

SOCERBA do Ankarana

V SOBOTO, 28.02.2015.

ODHOD ob 06:00. uri z avtobusne postaje Šentjur.

OPIS POTI: z avtobusom se odpeljemo do Socerba, kjer bomo povedali nekaj o sami zgodovini gradu. Pot bomo pričeli pri gradu od koder poteka še zadnji del slovenske planinske transverzale, jo nadaljevali proti vasici Osp ter nadaljujemo v smeri proti Tinijanu od koder je lep razgled na Koperski in Tržaški zaliv ob lepem in jasnem vremenu se vidi tudi do našega najvišjega vrha Triglava. Pot se nato začne spuščati proti Škofijam. Nadaljujemo mimo vinogradov čez Hrvatine ter se nato spustimo do Ankarana kjer je tudi naš cilj.

Pot je lahka in primerna za vse člane PD.

HRANA iz nahrbtnika.

ČAS HOJE približno 5 - 6 ur, povratek v večernih urah.

OPREMA primerna vremenu: dobri pohodni čevlji, zaščita proti dežju in soncu, pohodne palice.

S sabo obvezno imejte dobro voljo.

STROŠKI IZLETA: 20€ lahko tudi manj v primeru polne zasedenosti avtobusa.(50 oseb)

PRIJAVE: Peter Jevšnik 041 727 363 ali Branko Petauer 041 646 934 prijave  do 25.02.2015

VAREN KORAK VAM ŽELI PLANINSKO DRUŠTVO ŠENTJUR.