Predstavitev plezanja na plezalni steni

01.12.2015

Letos smo mentorice planinskega krožka organizirale že tretjo predstavitev plezanja na plezalni steni. Za sodelovanje smo spet poprosile člane Plezalnega kluba Rifnik. Prijazno so se odzvali in nam priskočili na pomoč.

Otroci so uživali v preizkušanju lastnih sposobnosti in se trudili povzpeti čim višje. Tisti, za katere je bila plezalna stena previsoka, so vadili na mali plezalni steni v mali telovadnici.

Za sodelovanje se zahvaljujemo članom Plezalnega kluba Rifnik, vsem mladim planincem pa čestitamo za pogum in vztrajnost pri plezanju.

Predstavitve plezanja se je udeležilo 21 mladih planincev OŠ Franja Malgaja in POŠ Blagovna, pridružil in preizkusil se je tudi udeleženec projekta Reach the Sky programa Erasmus+ iz Poljske.

Nasvidenje na nočnem pohodu.

SREČNO!