Vogel - Komna - Bogatin

Vogel – Komna - Bogatin

V SOBOTO 20. Oktobra 2018

ODHOD : Ob 05:30 AP Šentjur

OPIS POTI:  Z avtobusom se odpeljemo po AC do Bleda na to pa nadaljujemo našo vožnjo do Bohinjskega jezera. Točneje do spodnje postaje vzpenjače na Vogel. Pri ski hotelu na Voglu pa nadaljujemo našo turo proti Komni, med potjo se nam bodo prikazali odlični pogledi na Bohinjske planine. Po prihodu na Komno nas čaka še krajši pohod do koče pod Bogatinom. Po počitku pa odidemo proti domu v Savici , kjer je tudi zaključek ture. Sledi še povratek proti domu v poznem popoldanskem času .

HRANA:   iz nahrbtnika ter na planinskem domu Komna. Potrebna je zadostna zaloga vode ter kakšen energijski dodatek.

ČAS HOJE : približno 8 – 9 ur. Pot je lahka vendar primerna za kondicijsko dobro pripravljene pohodnike.

OPREMA:  Pohodna oprema, pohodne palice in oblačila primerna vremenski napovedi (zaščita za sonce ali dež).

CENA: cca 22€, odvisno od zasedenosti avtobusa ter vzpenjača na Vogel ki si jo pokrije vsak sam.

PRIJAVE: Peter Jevšnik 030 720 499, Prijave do 18. 10. 2018,

V primeru dežja  pohod odpade.

VAREN KORAK VAM ŽELI