Z otroki na Resevno

organizirata pohod na

RESEVNO

v soboto, 28. marca 2015

Pohod je namenjen osnovnošolcem in njihovim staršem.

ODHOD:  ob 9. uri s parkirišča OŠ Hruševec.

POVRATEK:  med 14.00 in 14.30 uro na izhodiščno mesto.

OPIS POTI:  Pot nas bo vodila izpred šole do vznožja Resevne. Tokrat bomo hodili nad Ferleževim mlinom in pečino, ki se mogočno vzpenja nad Šibenikom. Ob poti bomo opazovali prebujajočo se pomlad, videli jamo, kjer so kopali mlinske kamne in spomenik padlim na Resevni. Na koči se bomo pogreli s čajem, spoznali predsednika PD Šentjur in izvedli nekaj vaj varne hoje ob vrvni ograji.

ČAS HOJE IN TEŽAVNOST:  približno 3 do 4 ur lahke pohodne poti.

OPREMA:  Bodite primerno obuti (visoki pohodni čevlji) in oblečeni (večplastno). Ne pozabite na DNEVNIK MLADEGA PLANINCA. Otroci naj imajo zraven številke mobilnih telefonov svojih staršev.

PREHRANA:  iz nahrbtnika, čaj na koči.

PRIJAVE:  Breda Pavlič, tel. 041 277 340, najkasneje do četrtka, 26. marca 2015.

ČLANARINA:  Tisti, ki še niste, poravnajte članarino za leto 2015 (6€). Zraven prinesite Dnevnik mladega planinca, da vam lahko prilepim znamkico za tekoče leto.

V primeru dežja pohod odpade.

SREČNO!

Mentorice: