Gadova peč

PD Šmarje pri Jelšah in PD Šentjur organizirata

POHOD PO GADOVI SLEDI

V soboto, 15. 10. 2022, ob 9. uri odhod avtobusa iz AP Šentjur 7. uri, iz AP Šmarje 7.15 uri. Potniki lahko vstopite tudi na vseh postajah do Podčetrtka. Prosimo, navedite postajo vstopa na avtobus. Poskrbite za svoje zdravje.

Skupna dolžina poti v km in času: 8km, 4ure.

Višinska razlika: 250m

Pohod pričnemo na prireditvenem prostoru VTK Gadova peč, od koder nadaljujemo skozi Jugovec in Razkrižje. Sledil bo spust v Vrhovsko vas, kjer bomo zavili v Belinje. Nadaljujemo v Pošteno vas in nato skozi Grublje v Topolovo Drago, pohod pa bomo zaključili v Gadovi peči.

Na poti nas bodo prijazni domačini v zidanicah (gadovih gnezdih) pričakali z domačimi dobrotami in najboljšim cvičkom daleč naokoli. Na poti pa nam bodo pripravili tudi kulturni program.

Zahtevnost poti: lahka in zanimiva in predvsem priložnost za druženje

Oprema: planinska

Prispevek udeležencev: 15€ + prevoz,ki pa bo odvisen od števila udeležencev

Med potjo nam bodo v gadovih gnezdih ponudili hrano in pijačo. Ob prijavi pa bomo dobili spominski kozarec.

Več informacij: Srečko (041-771-063).

Prijave na spletni strani društva do srede, 12. 10. 2022, do 20. ure.