Predstavitev plezanja na umetni plezalni steni

29.11.2014

PREDSTAVITEV PLEZANJA NA PLEZALNI STENI

Ker je lani predstavitev plezanja na umetni plezalni steni doživela dober odziv, smo se mentorice planinskega krožka odločile, da za sodelovanje spet poprosimo člane Plezalnega kluba Rifnik. Prijazno so se odzvali in nam priskočili na pomoč.
Otroci so uživali v preizkušanju lastnih sposobnosti in se trudili povzpeti čim višje. Večini je to tudi uspelo. Med starši tudi letos nismo našli prostovoljca, ki bi plezal, so pa otroke opazovali z neprikritim ponosom.
Za sodelovanje se zahvaljujemo članom Plezalnega kluba Rifnik, vsem mladim planincem pa čestitamo za pogum in vztrajnost pri plezanju.
Predstavitve plezanja se je udeležilo 27 mladih planincev OŠ Franja Malgaja in POŠ Blagovna ter 8 staršev.
Nasvidenje na nočnem pohodu.
SREČNO!